Dioptrické ochranné okuliare

Dioptrické okuliare sú zdravotná pomôcka a preto aj vaše ochranné dioptrické okuliare slúžia ako zdravotná pomôcka. Váš zamestnanec ich počas dňa používa až 8 hodín, čo môže výrazne ovplyvniť jeho produktivitu. Zdravotnú pomôcku, čiže dioptrické okuliare, môže vyrábať len očná optika, ktorá na to má oprávnenie zo zákona. Naša optika má 25 ročné skúsenosti s výrobou dioptrických okuliarov, 12 ročné skúsenosti s predpisom dioptrických okuliarov a teraz už aj 8 ročnú prax s výrobou ochranných dioptrických okuliarov.

Naša firma vám ponúka komplexnú službu – prídeme priamo k vám, skontrolujeme zrak vašim zamestnancom a presne im predpíšeme požadovanú dioptriu na prácu na blízko i diaľku. Následne ochranné okuliare vyrobíme a na záver odovzdáme a uspôsobíme na tvári podľa potreby vášho zamestnanca. Samozrejmosťou je aj pravidelný servis priamo u vás. Už žiadne sťažnosti vašich zamestnancov. Garantujeme spokojnosť s lepšiu životnú úroveň vašich zamestnancov vďaka správne predpísaným ochranným okuliarom.

dioptrické ochranné okuliare

Od roku 2009 sa zaoberáme predajom dioptrických ochranných okuliarov ako dodávatelia talianskeho výrobcu UNIVET. Od roku 2014 ponúkame modely ochranných dioptrických okuliarov certifikovaných v triede „F“. Služba ochranných dioptrických okuliarov je komplexná. Najprv optometrista odmeria dioptrie a stanoví refrakciu. Následne zhotovíme a nastavíme okuliare. Vyrábame jednoohniskové, bifokálne alebo aj progresívne multifokálne ochranné dioptrické okuliare.

Sme jediný výrobca a dodávateľ dioptrických ochranných okuliarov, ktorý má zároveň oprávnenie zo zákona vyrábať zdravotné pomôcky. Môžete nám dôverovať.

Naši spokojní klienti

Potrebujete dioptrické ochranné okuliare? Navštívte našu optiku.

Pin It on Pinterest

Facebook